Vaizdo stebėjimo sistemos

Apie paslaugą

Vaizdo stebėjimo sistemos padeda apsaugoti turtą ir suteikia ramybės. Gera vaizdo stebėjimo sistema yra svarbi beveik kiekvienam namų ūkiui ir verslo sektoriui. Pastarajam tai ypač svarbu, nes sunku dirbti pelningai, negalint apsaugoti savo turto.

Vaizdo stebėjimo sistemų pažanga itin reikšminga – ši technologija šiuo metu veikia sklandžiai ir profesionaliai (apima judesio jutiklius ir automatinius pranešimus, automatinį teisėsaugos informavimą ir kt.). Taip pat naujesnės vaizdo stebėjimo sistemos leidžia efektyviai tvarkyti įrašus ir juos saugoti.

Renkantis vaizdo stebėjimo sistemas privalu atkreipti dėmesį į kelis dalykus:

  1. kameras ir jų techninius parametrus (modelį, rezoliucijos duomenis, vaizdo įrašų ypatumus, garso įrašų galimybes ir kt.). Taip pat svarbu įvertinti, ar kameros bus montuojamos viduje, ar išorėje, – ne visos apsaugotos nuo gamtos reiškinių poveikio ir ne visos yra atsparios išorės sąlygoms;
  2. vaizdo įrašymo įrenginius ir jų techninius parametrus (informacijos kaupimo atminties dydį, debesies saugyklos – nuotolinė prieiga prie vaizdo įrašų ir didesnė saugyklos talpa – ypatumus, kamerų suderinamumą ir kt. funkcijas).

Šiuolaikinės vaizdo stebėjimo sistemos – naujausia ir labai populiari technologija. Šios vaizdo kameros veikia kompiuteriniu tinklu ir perduoda vaizdą bei garsą skaitmeniniu būdu, šitaip užtikrinamas gerokai aiškesnis ir detalesnis vaizdas.

Vaizdo apsaugos sistemos puikiai tinka vidaus, kiemo ar labai didelių teritorijų apsaugai. Pagal poreikius suderinus vaizdo kameras ir reikiamus priedus, galima patogiai peržiūrėti vaizdus įvairiais įrenginiais. Technologijų galimybės labai plačios: vaizdo kameros puikiai perteikia vaizdą tamsoje, gali būti valdomos nuotoliniu būdu, turėti itin kokybišką vaizdo pritraukimo funkciją, gali būti su integruotais mikrofonais ir t. t. Saugos tarnyba „Fosus“ gali pasiūlyti vaizdo stebėjimo sistemas su visais reikalingais priedais (vaizdo įrašymo įrenginiais, komutatoriais, kietaisiais diskais) ir jas įrengti.

 

Svarbu atkreipti dėmesį į daugybę vaizdo stebėjimo sistemos pranašumų. Stebėjimo kameros gali ne tik padėti sulaikyti nusikaltėlius ir greitai pagauti vagis, bet ir pagerinti darbuotojų atskaitomybę, jos praverčia stebint darbų produktyvumą. Nors išankstinės vaizdo stebėjimo sistemos diegimo išlaidos gali būti gana nemažos, tačiau jos pateisina ilgalaikius saugumo tikslus.