Blaivumo kontrolės sistema

Apie paslaugą

Alkoholio prevencija reikalinga bet kurioje darbo vietoje. Tyrimai rodo, kad neblaivumas darbe yra viena pagrindinių nelaimingų atsitikimų ir neproduktyvaus darbo priežasčių. Nuo alkoholio apsvaigusio darbuotojo produktyvumas sumažėja 25 proc., maža to, diskomfortą jaučia ir su juo dirbantys kolegos. Dėl to darbo vietose neretai diegiama blaivumo kontrolės sistema, kuri identifikuoja darbuotoją ir patikrina jo blaivumą prieš jam patenkant į darbo vietą.

„Fosus“ komanda jau yra pelniusi gerą reputaciją rinkai siūlydama patikimas blaivumo kontrolės sistemas. Siekiama greitų rezultatų, visada stengiamasi užtikrinti saugią aplinką ir patogų testavimo procesą. Sertifikuota blaivumo kontrolės sistema padeda gauti aiškų ir tikslų asmens alkoholio vartojimo rezultatą.

Blaivumo kontrolės sistema – tai pažangus darbuotojų patikros būdas. Sistemą sudaro profesionalus alkoholio detektorius ir prireikus papildomai komplektuojama įranga, kurią galima pasirinkti pagal individualius poreikius.

Dažniausiai saugos tarnybos „Fosus“ siūloma inovatyvi blaivumo kontrolės sistema naudojama asmenų patikrai įėjimo / išėjimo zonose (įeinant arba išeinant iš patalpų). Pranašumu laikoma ne tik profesionali blaivumo kontrolės sistemą diegianti komanda, bet ir pati neinvazinė sistema, t. y. procedūrai atlikti nereikia naudoti jokių antgalių ar vamzdelių. Pažangios blaivumo kontrolės sistemos prireikus integruojamos į jau naudojamas įėjimo / išėjimo zonų kontrolės sistemas, šitaip efektyvinant ir dar labiau sustiprinant apsaugą.

Dažniausiai saugos tarnybos „Fosus“ siūloma blaivumo kontrolės sistema pasirenkama tais atvejais, kai įvažiavimo ir išvažiavimo teritorijos yra automatizuotos. Jei blaivumo kontrolės patikros rezultatas neigiamas (alkoholio neužfiksuota arba neviršyta nustatyta riba), sistema perduoda informaciją bei atidaro vartus. Jei testas teigiamas, sistema (komplektuojant ją kartu su vaizdo stebėjimo kamera ir GSM moduliu) gali nufotografuoti asmenį ir nusiųsti jo nuotrauką pateiktu elektroniniu paštu. Kiekvieną kartą sistemos galimybės ir funkcionalumas aptariami su klientu, kad būtų parinktas optimalus variantas.

Tad šiuolaikines ir inovatyvias blaivumo kontrolės sistemas verta rinktis, jei norima užtikrinti sklandų ir sėkmingą darbą, tvarką ir saugumą darbo ar bet kurioje kitoje (ypač viešojoje) vietoje.

Mūsų partneriai