Inkasacija ir krovinių palyda

Apie paslaugą

Inkasacija ir krovinių palyda – paslauga, padedanti užtikrinti bet kokio krovinio ir netgi jį gabenančių žmonių saugumą. Paprastai krovinių palydos paslauga reikalinga tada, kai transportuojami itin vertingi, brangūs, nestandartinių gabaritų, sunkiasvoriai arba pavojingi kroviniai.

Kada reikalinga krovinių palyda? Saugos tarnyba „Fosus“ per ilgus veiklos metus ne kartą įsitikino, kad krovinių palyda reikalinga ne vien dėl saugumo (kai žinoma, kad krovinio saugumui užtikrinti reikės specialių priemonių), bet ir tokiais atvejais, kai krovinį gabenanti transporto priemonė dažnai sustoja, kai sustojimo vieta – nesaugomose teritorijose arba labai nesaugiose zonose, taip pat kai keičiasi ekipažas, keičiamos transporto priemonės ir pan. Dėl šių priežasčių itin svarbu užtikrinti krovinio saugumą.

Saugos tarnyba „Fosus“, siekdama apsaugoti klientus nuo galimų nuostolių, pasitelkia ir įrengia visas reikalingas saugumo priemones ir palydi gabenamus krovinius iki paskutinio kelionės taško bei įsitikina, kad krovinys saugiai perduotas gavėjui. Visos paslaugos teikiamos laikantis Lietuvos Respublikoje galiojančių įstatymų, nenusižengiant saugos taisyklėms.

Sudarę sutartį su saugos tarnyba „Fosus“ dėl krovinio palydos, galėsite būti tikri, kad jūsų krovinys bus saugiai pristatytas į paskirties vietą. Visose palydos transporto priemonėse yra GPS sekimo įrenginiai. Be to, saugos tarnybos „Fosus“ krovinių palydos paslaugas verta užsakyti dėl:

  1. Maksimalaus saugumo: apsaugos darbuotojai turi visas reikiamas priemones ir specialią įrangą, užtikrinančią būtiną krovinio saugumo lygį palydos metu;
  2. Konfidencialumo: kliento duomenys (vardas, pavardė ir kt.) ir krovinio duomenys (jo turinys, gabenimo priežastys ir kt.) neatskleidžiami tretiesiems asmenims. Visada užtikrinamas informacijos konfidencialumas;
  3. Optimalaus maršruto: prireikus saugos tarnyba „Fosus“, atsižvelgdama į krovinio svorį, matmenis, temperatūros reikalavimus ir kitas savybes, padeda parinkti geriausią krovinio gabenimo maršrutą. Viskas iš anksto numatoma ir suderinama su klientu.

Be to, saugos tarnybos „Fosus“ krovinių palydos paslauga patraukli dėl kokybės ir kainos santykio. Krovinio palydos paslauga gali būti teikiama tiek fiziniam, tiek juridiniam asmeniui ir nuo to nepriklauso jos kaina (kitaip tariant, ji neišauga įmonėms). Krovinių palydos paslauga – puikus pasirinkimas tiems, kurie krovinį nori nugabenti saugiai, be rūpesčių ir rizikos.