Kūno temperatūros kontrolės sistema

Apie paslaugą

Kūno temperatūros matavimas ir kontrolė visuomet buvo svarbi paslauga gydymo ir sveikatos priežiūros įstaigose, slaugos namuose, sporto klubuose, įvairiuose renginiuose. Siekiant valdyti virusinių ligų plitimą,  paslauga reikalinga labai plačiu mastu: viešojo transporto stotyse, oro uostuose, biuruose, parduotuvėse, prekybos centruose ir kitose vietose, kur dideli žmonių srautai.

Saugos tarnyba „Fosus“ siūlo profesionalią kūno temperatūros kontrolės paslaugą, kuri gali efektyviai užkirsti kelią ligų plitimui.

Kodėl verta užsisakyti saugos tarnybos „Fosus“ kūno temperatūros kontrolės paslaugą?

  1. Nereikia jokios papildomos infrastruktūros ir jokių papildomų priemonių (patalpų, tinklų ar kt.).
  2. Procedūra itin efektyvi ir operatyvi, užtrunka iki 2 sekundžių.
  3. Taikomos aukščiausios kokybės standartus atitinkančios priemonės – kūno temperatūros matuoklis naudoja specializuotą programinę įrangą, todėl prietaisas veikia labai tiksliai ir patikimai. Matuojama kaktos, riešo arba kaklo srityje.
  4. Išsaugoma galimybė perduoti ir išsaugoti duomenis, panaudoti juos tolesnei analizei ar stebėjimui.
  5. Maksimaliai ribojamas infekuotų asmenų patekimas į teritoriją ar objektą – tai ypač tinka įvairių virusinių susirgimų plitimo prevencijai.

Kūno temperatūros kontrolė gali būti vykdoma patalpose įmontavus išmanųjį termovizorių ar temperatūros matavimo terminalą, kurie fiksuoja lankytojų / klientų kūno temperatūros duomenis. Tačiau renginių metu tikslingiau įsigyti visa kūno temperatūros kontrolės paslaugą, kurią teikia specialiai apmokyti darbuotojai. Jei pamatavus žmogaus kūno temperatūrą užfiksuojama, kad ji yra aukštesnė už nustatytą normą, pasigirsta garsinis signalas, o paslaugas teikiantis darbuotojas imasi atitinkamų veiksmų.

Maža to, kartu su kūno temperatūros kontrolės paslauga gali būti užtikrinamas ir lankytojų / klientų duomenų registravimas. Tad kūno temperatūros kontrolės paslauga ne tik reikalinga, bet kai kuriais atvejais ir būtina, siekiant nestabdyti veiklos ir užtikrinti žmonių saugumą.

Mūsų Klientai