Apie mus

Apie mus

UAB „Fosus“ – daugiau nei 15 metų rinkoje veikianti įmonė, užsiimanti centralizuoto objektų stebėjimo, fizinės objektų apsaugos, krovinių palydos bei inkasavimo darbais ir teikianti apsauginės, priešgaisrinės, vaizdo stebėjimo sistemų, elektros instaliacijos montavimo bei priežiūros paslaugas.

Naudojame geriausias rinkoje pripažintas priemones, taikome pažangius metodus ir inovatyvius sprendimus, kad užtikrintume maksimalų klientų ar jų turto saugumą. Ilgametė patirtis, aukštos kvalifikacijos specialistai ir patikimi tiekėjai leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės standartus atitinkančias paslaugas.

Kokiomis vertybėmis vadovaujamės?

Saugos tarnyboje „Fosus“ subūrėme profesionalių ir kvalifikuotų specialistų komandą, kuri užtikrina, jog kiekvienas užsakymas būtų atliktas laiku ir kokybiškai. Savo darbuotojams sudarome nuolatinio tobulėjimo sąlygas, skatiname juos dirbti ne tik griežtai laikantis galiojančių teisės aktų, reglamentuojančių teikiamas paslaugas, bet ir vadovaujantis esminėmis vertybėmis. Tai:

  1. profesionalumas;
  2. sutartu laiku ir sutartomis sąlygomis vykdomi užsakymai;
  3. pagarba ir tinkamas dėmesys kiekvienam klientui;
  4. abipusis supratimas;
  5. optimalus kainos ir kokybės santykis.

UAB „Fosus“ strategija – nuolatinis tobulėjimas ir plėtra. Su kiekviena suteikta paslauga, su kiekvienu rinkoje įvykstančiu pokyčiu stengiamės tobulėti ir mes, todėl nuolat skatiname savo darbuotojus kaupti profesines žinias ir gerinti įgūdžius. Rinkoje savo lojalių klientų esame vertinami kaip patikimi ir atsakingi partneriai, dėl to nuolat keliame sau aukščiausius reikalavimus ir siekiame dar geresnių rezultatų.

Kodėl verta mus rinktis?

Dirbdami efektyviai, nuolat ieškodami naujų bendradarbiavimo galimybių, sekdami inovacijas saugumo srityje bei galėdami pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį, tikslingai žengiame vis platesniais žingsniais Lietuvos rinkoje ir siekiame įsitvirtinti kaip lyderiaujanti apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos montavimo, priežiūros bei saugos ir apsaugos (objektų ir fizinių asmenų) paslaugas teikianti įmonė. Mūsų nuolatinį tobulėjimą įrodo įgytos licencijos ir atestatai.

 

Į kiekvieną klientą žvelgiame individualiai, kiekvieną atvejį įvertiname pasitelkdami visą savo sukauptą kompetenciją ir pasiūlome kliento poreikius bei lūkesčius atitinkančias paslaugas, kurių rezultatas džiugina ir skatina sugrįžti dar kartą. Didžiuojamės, kad per ilgus savo veiklos metus įgijome valstybės įstaigų, komercinių įmonių ir fizinių asmenų pasitikėjimą. Visuomet stengiamės pateisinti pagrindinį savo tikslą – pasinaudojant turimomis žiniomis rūpintis ir gerinti savo klientų gyvenimo bei darbo sąlygas, padėti išsaugoti gyvybę, sveikatą ir turtą.