Elektroninės apsaugos sistemos

Apie paslaugą

Elektroninė apsaugos sistema operatyviai reaguoja į įsilaužimo sukeltą ar kritinę situaciją ir gali informuoti apie pažeidimus. Šiuolaikinės patalpų elektroninės apsaugos sistemos reaguoja į judėjimą, garsą, durų ir langų atidarymą, stiklo dužimą, vandens nutekėjimą, elektros įtampos dingimą, dujų nuotėkį ir pan., todėl jos vis dažniau naudojamos įvairios paskirties statiniuose, pavyzdžiui, gyvenamuosiuose namuose (individualiuose namuose ir butuose), komercinėse patalpose (biuruose, bankuose ir kt.), pramonės, medicinos ar netgi transporto sektoriuose.

D.U.K.

Kas yra elektroninė apsaugos sistema?

Tai elektroninė įranga, galinti vykdyti reikiamas saugumo operacijas: stebėjimo, įėjimo ar patekimo į tam tikrą zoną kontrolės, aliarmo ar įsilaužimo į objektą valdymo ir kt. Elektroninės apsaugos sistemos pagrindą sudaro signalizacijos sistema, apimanti programuojamą centrinį modulį (centralę), išplėtimo ir pagalbinius modulius, jutiklius bei signalizacinius prietaisus (sirenos, blykstės, stendai ir kt.). Iš esmės elektroninės apsaugos sistemos apima prieigos kontrolę ir vaizdo stebėjimo sistemas, kurios šiuo metu itin plačiai naudojamos. Elektroninės apsaugos sistemos rūšis nustatoma ir pasirenkama įvertinus saugomą teritoriją ir jai galinčias kilti grėsmes.

Kokia yra elektroninės apsaugos sistemos funkcija?

Tokio klausimo dažnai sulaukia saugos tarnybos „Fosus“ specialistai. Elektroninis saugumas susijęs su inovacijų pasitelkimu, siekiant užtikrinti gynybinį valdymą, numatant neleistiną prieigą prie asmenų ir turto. Vis dažniau tokias paslaugas įsigyja ir verslo sektorius, kad užtikrintų ne tik savo turto, bet ir darbuotojų saugumą.

Kuo svarbi elektroninės apsaugos sistema?

Tai klausimas, kurį visuomet savo klientams akcentuoja saugos tarnybos „Fosus“ specialistai. Elektroninės apsaugos sistemos plačiai naudojamos įmonėse, komercinėse vietose, prekybos centruose ir kt. Jos itin efektyvios, nes gali būti naudojamos iš atokios zonos. Be to, jeigu patalpose, kuriose rengiamasi įrengti elektroninę apsaugos sistemą, atlikti visi apdailos darbai ir sistemos laidai gali gadinti patalpos vaizdą, galima įrengti belaidę apsaugos signalizacijos sistemą, kai ryšys tarp sistemos dalių palaikomas radijo bangomis.