Kompiuterinės sistemos

Apie paslaugą

Kompiuterinės ir inžinerinės sistemos – tai specialios įrangos ir priemonių derinys, diegiamas konkrečios gyvenamosios (ar kitos paskirties) vietos ar teritorijos ribose, užtikrinantis funkcionalumą ir saugumą. Kompiuterinės ir inžinerinės sistemos apima elektros instaliacijos įrengimą, įvairių procesų valdymą ir automatizaciją bei techninės ir programinės įrangos efektyvaus funkcionavimo priežiūros problemų sprendimą.

Kompiuterinės ir inžinerinės sistemos (pavyzdžiui, elektros įranga) darbo stabilumui ir saugumui įtakos turi daugybė veiksnių: aplinkos sąlygos, žmogiškasis faktorius, įrangos nusidėvėjimas ir gedimas, įrengimo ir prijungimo kokybė, t. t. Todėl visos sistemoje esančios dalys ir elementai turi būti tinkamai įrengti, sumontuoti ir apsaugoti naudojant specialias priemones, kad būtų ilgaamžiški ir vartotojams nekeltų jokių problemų.

Daugybę metų dirbdami apsauginės-priešgaisrinės signalizacijos montavimo ir priežiūros srityje, teikdami saugos ir apsaugos (objektų ir fizinių asmenų) paslaugas ir įvairios paskirties statiniuose pritaikydami tinkamus sprendimus esame įsitikinę, kad kompiuterinės ir inžinerinės sistemos šiuo metu yra bene svarbiausias dalykas. Tinkamas pramoninių pastatų ar daugiabučių namų kompiuterinės ir inžinerinės sistemos veiklos organizavimas yra svarbiausias šiuolaikinio statinio funkcionalumo uždavinys. Viso komplekso ir atskirų įrenginių veikimas priklauso nuo naudojamų komponentų kokybės. Be to, viso pastato saugos lygis priklauso ir nuo profesionaliai atliekamų kompiuterinės ir inžinerinės sistemos įrengimo darbų.

Dabartiniu metu gyventojai supranta, kad nuo tinkamos kompiuterinės ir inžinerinės sistemos kokybės priklauso labai daug aspektų: turto apsauga nuo įsibrovėlių, netikėtų incidentų, gaisro ir kt. Todėl visada įsipareigojame užtikrinti techninių saugos priemonių bei sistemų projektavimo ir įrengimo kokybę, o netikėtai atsiradusius gedimus ar sutrikimus pašalinti per 24 valandas.

„Fosus“ teikiamos kompiuterinės ir inžinerinės sistemos gali būti naudingos ne tik saugumui, bet ir komfortui. Pavyzdžiui, kokybiškai įrengta elektros instaliacija būtina kiekviename pastate, o tinkamai suderinta elektros prietaisų sistema užtikrina patikimą įrangos darbą net esant nenumatytoms situacijoms. Jei reikia nuolatinio elektros energijos maitinimo garantijos, elektros prietaisai turi nepertraukiamo maitinimo garantavimo sistemas. Naudojant nepertraukiamo maitinimo šaltinius užtikrinama, kad įranga bus tinkama dirbti išjungus pagrindinius maitinimo šaltinius.

Atsižvelgiant į daugybę kompiuterinės ir inžinerinės sistemos komponentų veikimo variantų, visiems būtina garantija – tai užduotis, kurią užtikrinti gali tik aukštos kvalifikacijos specialistai. „Fosus“ komanda turi ilgametę įvairaus sudėtingumo kompiuterinės ir inžinerinės sistemos projektavimo, diagnostikos, montavimo, remonto ir modifikavimo patirtį. Jei reikia, gali būti siūlomi ir labai sudėtingi, unikalūs sprendimai.

Mūsų Klientai